Grupa selena

Kontakt PR & Komunikacja
Bartosz Solarewicz, Communication Specialist
Bartosz Solarewicz
PR & Communication Specialist

Władze spółki

Rada Nadzorcza

Andrzej Krämer

Przewodniczący Rady Nadzorczej. Przewodniczący Komitetu Strategii i Innowacji.
Absolwent Wydziału Inżynierii Sanitarnej Politechniki Warszawskiej i manager wyższego szczebla z trzydziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży, operacjach i ogólnym zarządzaniu, obejmującym szeroki zakres rynków w branży grzewczej i sanitarnej. Chief Commercial Officer w Logstor A/S z siedzibą w Danii.
Więcej

Dr Borysław Czyżak

Niezależny członek Rady Nadzorczej. Przewodniczący Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń. Członek Komitetu Strategii i Innowacji.
Doktor nauk fizycznych. Konsultant i partner w międzynarodowych firmach doradztwa strategicznego i organizacyjnego. Ekspert specjalizujący się w strategicznym doradztwie kadrowym, zagadnieniach nadzoru właścicielskiego i rozwoju kadr.
Więcej

Mariusz Warych

Niezależny członek Rady Nadzorczej. Przewodniczący Komitetu Audytu.
Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego z dyplomem w zakresie Finansów i Rachunkowości na Hogeschool van Utrecht w Holandii. Posiada dyplom CIA oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze audytu i zarządzania ryzykiem. Niezależny członek rad nadzorczych i komitetów audytu.
Więcej

Czesław Domarecki

Członek Rady Nadzorczej. Członek Komitetu Strategii i Innowacji. Członek Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń.
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prezes spółki Elis Consulting Sp. z o.o. oraz Junior Stock Market Analyst w Opti TFI.
Więcej

Łukasz Dziekan

Członek Rady Nadzorczej. Członek Komitetu Strategii i Innowacji. Członek Komitetu Audytu.
Absolwent Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku informatyka stosowana. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem finansowym, analityk danych sztucznej inteligencji i machine learning. Związany z Grupą Allegro.
Więcej

Paweł Wyrzykowski

Niezależny członek Rady Nadzorczej. Członek Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń. Członek Komitetu Audytu.
Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły SGH. Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży bankowej, meblarskiej i metalurgicznej. Niezależny doradca gospodarczy.
Więcej

Zarząd spółki

Sławomir Majchrowski

Prezes Zarządu
Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Posiada niemal 25-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu, w tym niemal 15-letnie na stanowiskach managerskich.
Więcej
Roman Dziuba, Członek Zarządu ds. Operacyjnych Grupy Selena

Dr Roman Dziuba

Członek Zarządu ds. Operacyjnych
Absolwent Institute for Manufacturing, University of Cambridge oraz doktor nauk Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w operacjach produkcyjnych na stanowiskach managerskich.
Więcej

Andrzej Zygadło

Członek Zarządu ds. Personalnych
Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadania niemal 25-letnie doświadczenie w obszarze HR, w tym niemal 20-letnie na stanowiskach managerskich.
Więcej

Krzysztof Ościłowicz

Członek Zarządu ds. Finansowych
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku stosunki międzynarodowe i SGH na kierunku finanse i bankowość. Posiada 18-letnie doświadczenie w obszarze finansów, w tym 13-letnie na stanowiskach managerskich.
Więcej
Michał Specjalski, Członek Zarzadu ds. Produktów i Innowacji Selena FM S.A.

Michał Specjalski

Członek Zarządu ds. Produktów i Innowacji
Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing oraz studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu, w tym na stanowiskach managerskich.
Więcej
Walter Brattinga, Chief Commercial Officer, Grupa Selena

Walter Brattinga

Członek Zarządu ds. Handlowych
Absolwent Nyenrode Business Universiteit w Holandii na kierunku Business Administration. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz wieloletnim know-how w zakresie współprac B2B i B2C.
Więcej