Grupa selena

Kontakt PR & Komunikacja
Bartosz Solarewicz, Communication Specialist
Bartosz Solarewicz
PR & Communication Specialist

Władze spółki

Rada Nadzorcza

Andrzej Krämer

Przewodniczący Rady Nadzorczej. Przewodniczący Komitetu Strategii i Innowacji. Członek Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń.
Absolwent Wydziału Inżynierii Sanitarnej Politechniki Warszawskiej i manager wyższego szczebla z trzydziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży, operacjach i ogólnym zarządzaniu, obejmującym szeroki zakres rynków w branży grzewczej i sanitarnej. Chief Commercial Officer w Logstor A/S z siedzibą w Danii.
Więcej

Dr Borysław Czyżak

Niezależny członek Rady Nadzorczej, Przewodniczący Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń, Członek Komitetu Strategii i Innowacji, Członek Komitetu Audytu
Doktor nauk fizycznych. Konsultant i partner w międzynarodowych firmach doradztwa strategicznego i organizacyjnego. Ekspert specjalizujący się w strategicznym doradztwie kadrowym, zagadnieniach nadzoru właścicielskiego i rozwoju kadr.
Więcej

Mariusz Warych

Niezależny członek Rady Nadzorczej, Przewodniczący Komitetu Audytu
Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego z dyplomem w zakresie Finansów i Rachunkowości na Hogeschool van Utrecht w Holandii. Posiada dyplom CIA oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze audytu i zarządzania ryzykiem. Niezależny członek rad nadzorczych i komitetów audytu.
Więcej

Czesław Domarecki

Członek Rady Nadzorczej, Członek Komitetu Strategii i Innowacji
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prezes spółki Elis Consulting Sp. z o.o. oraz Junior Stock Market Analyst w Opti TFI.
Więcej

Łukasz Dziekan

Członek Rady Nadzorczej, Członek Komitetu Strategii i Innowacji
Absolwent Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku informatyka stosowana. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem finansowym, analityk danych sztucznej inteligencji i machine learning. Związany z Grupą Allegro.
Więcej

Paweł Wyrzykowski

Niezależny członek Rady Nadzorczej, Członek Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń, Członek Komitetu Audytu
Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły SGH. Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży bankowej, meblarskiej i metalurgicznej. Niezależny doradca gospodarczy.
Więcej

Zarząd spółki

Sławomir Majchrowski

Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych
Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Posiada niemal 25-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu, w tym niemal 15-letnie na stanowiskach managerskich.
Więcej

Dr Roman Dziuba

Członek Zarządu ds. Operacyjnych
Absolwent Institute for Manufacturing, University of Cambridge oraz doktor nauk Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w operacjach produkcyjnych na stanowiskach managerskich.
Więcej

Andrzej Zygadło

Członek Zarządu ds. Personalnych
Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadania niemal 25-letnie doświadczenie w obszarze HR, w tym niemal 20-letnie na stanowiskach managerskich.
Więcej

Krzysztof Ościłowicz

Członek Zarządu ds. Finansowych
Krzysztof Ościłowicz ukończył Uniwersytet Warszawski na kierunku stosunki międzynarodowe oraz SGH w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Posiada też dyplom ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) i certyfikat CFA (Chartered Financial Analyst).
Więcej