Marki i produkty

Jesteśmy innowacyjnym producentem i dostawcą chemii budowlanej
Oferujemy produkty niezbędne na różnych etapach prac budowlanych – od fundamentów aż po dachy.

Marki Grupy Selena

Tytan Professional

Tytan to szeroka gama produktów przeznaczonych do prac budowlanych i wykończeniowych, obejmująca piany poliuretanowe, uszczelniacze, kleje, impregnaty do drewna, taśmy, systemy ociepleń, zaprawy, tynki, farby i wiele innych.

Więcej

Quilosa Professional

Quilosa posiada 70-letnie doświadczenie w rozwoju dystrybucji produktów chemicznych. Oferuje szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla budownictwa, przemysłu i użytkowników indywidualnych – kleje, uszczelniacze, pianki poliuretanowe, kotwy chemiczne, zaprawy i wiele innych.

Więcej

COOL-R

Zastosowanie powłoki Cool-R na dachu redukuje temperaturę wewnątrz budynku (przez zmniejszenie temperatury dachu), poprawiając komfort cieplny. Dodatkowo właściciele budynków mogą zmniejszyć zużycie energii elektrycznej wykorzystywanej do klimatyzacji, zmniejszając tym samym ich koszty utrzymania.

Więcej

Tytan Industry

Tytan Industry jest marka dedykowaną dla produktów i rozwiązań przemysłowych. Oferujemy kleje poliuretanowe jedno i dwukomponentowe, termotopliwe, dyspersyjne, hybrydowe, PSA, tapicerskie, kontaktowe oraz uszczelniacze hybrydowe, poliuretanowe, silikonowe i akrylowe.

Więcej

Matizol

Matizol to jedna z nielicznych polskich firm, która może pochwalić się ponad 120-letnią tradycją w produkcji materiałów bitumicznych. Powstały jeszcze w XIX wieku pierwszy zakład w Gorlicach, pracuje nieprzerwanie od 1900 roku.

Więcej

Tytan WINS

Systemy WINS składają się ze zintegrowanych ze sobą produktów, które zastosowane jako system zapewniają złączu ościeża z ościeżnicą Standard uszczelnienia i izolacji Seleny spełniający wymagania budownictwa wysokoenergooszczędnego i ekologicznego.

Więcej

Artelit Professional

Artelit Professional to systemowa oferta profesjonalnych produktów do montażu pokryć podłogowych: kleje do parkietów i wykładzin, wylewki, grunty, lakiery i wiele innych. System Artelit umożliwia wykonanie pełnego zakresu prac: od przygotowania podłoża, poprzez klejenie wykładziny lub parkietu, po wykończenie nawierzchni i pielęgnację podłogi.

Więcej

Selena Energy

Selena Energy Sp. z o.o. jest dostawcą autorskiego rozwiązania Kompletny Dach Energetyczny jako systemowego i inżynierskiego podejścia do procesu przygotowania, projektowania, realizacji (montażu), odbioru oraz użytkowania instalacji fotowoltaicznych na dachach w przemyśle, logistyce i rolnictwie.

Więcej

Selena Green Investments

Selena Green Investments Sp. z o.o. to najmłodsza spółka w portfelu Grupy Selena. Została powołana w 2021 roku, celem prowadzenia projektów OZE na dużą skalę. Zajmuje się zarządzaniem, projektowaniem, skupem, a także wsparciem finansowym i prawnym projektów typu farmy wiatrowe, farmy PV, biogazownie czy magazyny energii.

Więcej

Imperalum

Imperalum, budujące swoją jakość od 1968 roku, jest pionierem w polimerowej modyfikacji membran bitumicznych i jednym z głównych graczy na rynku iberyjskim, oferując produkty i Rozwiązania z Przyszłością w obszarach hydroizolacji, izolacji termicznej i akustycznej, drenażu i geowłóknin.

Więcej

Tack-R

Membrany bitumiczne Tack-R są wysokiej jakości produktami przeznaczonymi na rynek inwestycyjny. Zoptymalizowane pod kątem warunków pogodowych, tworzą idealne rozwiązania ciężkich hydroizolacji bitumicznych na każdym etapie budowy.

Więcej

Praxa

To profesjonalna marka, którą cechuje przede wszystkim wysoka jakość i szerokie spectrum zastosowań przy wszelkich pracach remontowo-wykończeniowych. Obejmuje zarówno taśmy budowalne wszechstronnego użycia, siatki podtynkowe, folie budowlane, paraizolacyjne, ochronne, malarskie oraz stretch.

Więcej

Produkty

KATEGORIE PRODUKTÓW
Zastosowanie
Piany poliuretanowe
pistoletowe i wężykowe, wysokowydajne i niskoprężne, zimowe i wielosezonowe, specjalistyczne i dedykowane, pistolety i czyściki
Uszczelniacze
poliuretanowe, kauczukowe, bitumiczne i dekarskie, silikony (kwaśne i neutralne), akryle i akryle silanizowane, hybrydy i MS polimery i inne
Kleje
montażowe,budowlane, do drewna, do parkietów i wykładzin, poliuretanowe do styropianu, do płytek, przemysłowe
Systemy podłogowe
kleje do parkietów i wykładzin, jastrychy, wylewki i grunty, lakiery, oleje i woski, środki pielęgnujące
Systemy do płytek ceramicznych
kleje do płytek, fugi, masy do hydroizolacji
System do wykończenia ścian wewnętrznych
tynki wewnętrzne, szpachle, gładzie, grunty, farby wewnętrzne
Systemy do termoizolacji (ETICS)
zaprawy klejowe i klejowo-szpachlowe, siatka podtynkowa, grunty, tynki zewnętrzne, farby zewnętrzne
Zaprawy budowlane
poliuretanowa cienkowarstwowa zaprawa murarska, zaprawy murarskie, wodoszczelne
Pozostałe produkty
Taśmy budowlane, impregnaty do drewna, kotwy chemiczne, zamocowania i wkręty, narzędzia i akcesoria
Materiały do hydroizolacji
papy asfaltowe termozgrzewalne, modyfikowane SBS, tradycyjne, gonty bitumiczne SBS, masy bitumiczne do hydroizolacji budowli i prac dekarskich, folie w płynie, uszczelniacze dekarskie, taśmy dekarskie
Katalog produktów 2021/2022
W katalogu znajdziesz setki produktów Grupy Selena, porady, opisy i porównania różnych rozwiązań.
Okna i drzwi
Ściany i sufity
Kuchnie i łazienki
Instalacje
Podłogi
Ocieplenia, fasady i elewacje
Dachy
Fundamenty
Tarasy i balkony
Katalog produktów 2021/2022
W katalogu znajdziesz setki produktów Grupy Selena, porady, opisy i porównania różnych rozwiązań.

Rozwiązania dla przemysłu

 • OBRÓBKA DREWNA

  Kleje do kołczarek, Kleje do oklejania płyt komórkowych i warstwowo klejonych za pomocą laminatów HPL i forniru, Kleje do oklejania płyt wiórowych za pomocą folii PCW i impregnowanych papierów dekoracyjnych, Kleje do produkcji stelaży mebli tapicerowanych oraz krzeseł, Kleje do powierzchni lakierowanych, Kleje szybkowiążące i montażowe, Kleje do postformingu, Kleje termotopliwe:

 • TAPICERSTWO

  Kleje kontaktowe rozpuszczalnikowe i dyspersyjne do łączenia pianek i materiałów stosowanych w przemyśle tapicerskim, Kleje dla przemysłu obuwniczego

 • PRODUKCJA OKIEN I DRZWI

  Polisulfid, Kleje poliuretanowe termotopliwe, Ramki aluminiowe, Sito molekularne, Poliuretany szklarskie, Uszczelniacze do szyb samochodowych, Kleje wodoodporne, np. do produkcji okien (Kleje D3,D4 wg EN 204)

 • MONTAŻ

  Produkcja materiałów izolacyjnych w tym płyty warstwowej, Laminacje elastycznej pianki, gąbek, materace, Kleje termo topliwe w sztyfcie do różnych zastosowań montażowych, Kleje termo topliwe do klejenia profili aluminiowych z siatką z włókna szklanego, Inne przemysłowe aplikacje klejów poliuretanowych

 • OPAKOWANIA

  Kleje dyspersyjne do składania kartonów, Kleje termotopliwe do zamykania pudeł, Kleje do etykietowania, Kleje do produkcji książek, katalogów, Kleje do torebek, worków, Okleinowanie kartonów szlachetnymi papierami, Kleje termotopliwe PSA, Kleje dla przemysłu higienicznego

Potrzebujesz rozwiązania dla swojego biznesu?
Skontaktuj się z nami
Tytan Industry
Private Label
Możemy wyprodukować produkt pod Twoją marką
Chcesz mieć najwyższej jakości produkty, opracowane przez firmę z wieloletnim doświadczeniem, ale pod Twoją marką? Skontaktuj się z naszym Działem Private Label i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.
Dowiedz się więcej