Kariera

Zostań częścią Grupy Selena i stwórzmy razem coś wielkiego
Miej realny wpływ na rozwój organizacji
Zobacz najnowsze oferty pracy

Atrakcyjna ścieżka rozwoju

Działamy na rynkach międzynarodowych i jako globalna organizacja umożliwiamy zbudowanie ścieżki kariery w oparciu o wiedzę, najlepsze praktyki i doświadczenie, które zdobyliśmy działając w zróżnicowanym i dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.

Operujemy na wielu odmiennych rynkach – od Polski, przez Kazachstan i Chiny, po USA, Meksyk i Brazylię. Pracujemy w międzynarodowym środowisku z poszanowaniem naszej wielokulturowości. A różnorodność naszych stanowisk i specjalizacji daje możliwości rozwoju!

Stawiamy na ludzi

Chcemy, że każdy w Grupie Selena czuł się jak u siebie, dlatego też dużą wagę przykładamy do procesu adaptacji. Jest to bardzo ważny czas, w którym rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach, a także wspólnie wypracowujemy dokładny zakres obowiązków, ustalamy rolę w zespole. To również czas na integrację – zależy nam na tym, żeby każda osoba, która dołączy do naszego zespołu, poznała jak najszybciej i najlepiej współpracowników oraz specyfikę firmy, a tym samym poczuła się swobodnie.

Wierzymy, że dobry start to podstawa rozwoju.

Nasze wartości

To ludzie są twórcami wszystkich naszych sukcesów, z jakich wspólnie możemy się cieszyć. Przez ponad 25 lat istnienia zbudowaliśmy szeroki zespół profesjonalistów, którzy z pasją realizują międzynarodowe projekty i podejmują kolejne wyzwania. To, co nas łączy to również wspólne wartości takie jak: Satysfakcja Użytkownika, Innowacyjność, Odpowiedzialność, Przywództwo oraz Prostota.

Benefity pracownicze

  • Rozwój w międzynarodowej organizacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Realizacja unikatowych i międzynarodowych projektów
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Co mówią o nas pracownicy?

Marta Michalowska-Tkocz

"Selena, jako firma produkcyjna o globalnym zasięgu, daje mi ogromne pole do rozwoju oraz możliwości do nauki i próbowania nowych rzeczy."

Marta Michalowska-Tkocz

Global Brand Manager

Mateusz Korzeniowski

“Działamy w Polsce i na świecie, dzięki temu mogę pracować z ludźmi z różnych kultur. Horyzonty zawodowe rozwijam dzięki szkoleniom i programom rozwoju osobistego.”

Mateusz Korzeniowski

IT Infrastructure &Support Manager

Justyna Korzeniewska

“Ludzie to dla mnie największa wartość firmy. To oni tworzą Selenę, dzielą się doświadczeniem, służą wsparciem, empatią.”

Justyna Korzeniewska

Junior Accounting Manager

Jarosław Tomala

“W pracy ważna jest dla mnie pasja, aby cieszyć się tym, czym się zajmujemy; aby czuć szacunek do miejsca, w którym się jest. W Selenie właśnie tak się pracuje.”

Jarosław Tomala

Global Sustainability Manager

Oferty pracy

U nas znajdziesz pracę w działach takich jak:
produkcja, badania i rozwój, sprzedaż, marketing, finanse, IT, logistyka.
Zobacz wszystkie oferty

O nas

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 30 spółek w 19 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 1800 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Jesteśmy jednym z 4 największych producentów montażowej piany poliuretanowej na świecie na potrzeby budownictwa, którego serce od początku lat 90. bije we Wrocławiu. Jesteśmy liderem w kilku segmentach rynku i uznanym innowatorem w branży profesjonalnej chemii budowlanej.

Należymy do tych, którzy zamiast próbować przewidywać przyszłość – po prostu ją tworzą.