Selena FM S.A. – Globalny lider i dystrybutor chemii budowlanej

Management

Supervisory Board

Andrzej Krämer

Przewodniczący Rady Nadzorczej. Przewodniczący Komitetu Strategii i Innowacji. Członek Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń.
A graduate of the Faculty of Sanitary Engineering of the Warsaw University of Technology and a senior manager with thirty years of experience in sales, operations and general management, covering a wide range of markets in the heating and sanitary industry. Chief Commercial Officer at Logstor A/S based in Denmark.
More

Dr Borysław Czyżak

Niezależny członek Rady Nadzorczej, Przewodniczący Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń, Członek Komitetu Strategii i Innowacji, Członek Komitetu Audytu
Doktor nauk fizycznych. Konsultant i partner w międzynarodowych firmach doradztwa strategicznego i organizacyjnego. Ekspert specjalizujący się w strategicznym doradztwie kadrowym, zagadnieniach nadzoru właścicielskiego i rozwoju kadr.
More

Mariusz Warych

Niezależny członek Rady Nadzorczej, Przewodniczący Komitetu Audytu
Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego z dyplomem w zakresie Finansów i Rachunkowości na Hogeschool van Utrecht w Holandii. Posiada dyplom CIA oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze audytu i zarządzania ryzykiem. Niezależny członek rad nadzorczych i komitetów audytu.
More

Czesław Domarecki

Członek Rady Nadzorczej, Członek Komitetu Strategii i Innowacji
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prezes spółki Elis Consulting Sp. z o.o. oraz Junior Stock Market Analyst w Opti TFI.
More

Łukasz Dziekan

Członek Rady Nadzorczej, Członek Komitetu Strategii i Innowacji
Absolwent Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku informatyka stosowana. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem finansowym, analityk danych sztucznej inteligencji i machine learning. Związany z Grupą Allegro.
More

Paweł Wyrzykowski

Niezależny członek Rady Nadzorczej, Członek Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń, Członek Komitetu Audytu
Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły SGH. Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży bankowej, meblarskiej i metalurgicznej. Niezależny doradca gospodarczy.
More

Management Board

Jacek Michalak

Prezes Zarządu
Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku Finanse i Bankowość. Posiada niemal 30-letnie doświadczenie w obszarze finansów, w tym ponad 20-letnie na stanowiskach managerskich.
More

Sławomir Majchrowski

Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych
Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Posiada niemal 25-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu, w tym niemal 15-letnie na stanowiskach managerskich.
More

Dr Roman Dziuba

Członek Zarządu ds. Operacyjnych
Absolwent Institute for Manufacturing, University of Cambridge oraz doktor nauk Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w operacjach produkcyjnych na stanowiskach managerskich.
More

Andrzej Zygadło

Członek Zarządu ds. Personalnych
Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadania niemal 25-letnie doświadczenie w obszarze HR, w tym niemal 20-letnie na stanowiskach managerskich.
More

Krzysztof Ościłowicz

Członek Zarządu ds. Finansowych
Krzysztof Ościłowicz ukończył Uniwersytet Warszawski na kierunku stosunki międzynarodowe oraz SGH w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Posiada też dyplom ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) i certyfikat CFA (Chartered Financial Analyst).
More