Selena na rosyjskich targach SibBuild 2014

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – bierze udział w międzynarodowych targach budowlanych […]

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – bierze udział w międzynarodowych targach budowlanych SibBuild 2014, które odbywają się w dniach 28 – 31 stycznia w Nowosybirsku w Rosji. W trakcie targów przedstawiciele Seleny Vostok – rosyjskiej spółki Grupy Selena – prezentują przede wszystkim szeroki wachlarz produktów marki Tytan Professional.

Selena w swojej ofercie w Rosji posiada szeroką gamę produktów m.in. pod marką Tytan Professional. W trakcie targów klienci będą mogli zapoznać się m.in. z nowa pianą zimową Tytan 65, której ulepszona formuła pozwala na stosowanie jej w temperaturze do -20 stopni. Kluczowe wymagania wobec produktu zostały podyktowane potrzebami klientów Seleny. Opinie użytkowników pian poliuretanowych zostały zaczerpnięte podczas sesji terenowych w Rosji. W ten sposób Selena realizuje nową misję „Razem budujemy sprawniej i lepiej”. Wspólnie z użytkownikami projektuje nowe rozwiązania, aby efektywne energetycznie budynki budować szybciej i oszczędniej.

„Działania handlowe Grupy Selena na terenie Rosji prowadzone są już od siedmiu lat, a obecność na rosyjskim rynku to kluczowy element strategii Grupy. Ciągle umacniamy pozycję w Rosji przez dostosowywanie naszych produktów do potrzeb lokalnych użytkowników. Dlatego udział w targach SibBuild jest dla nas ważnym wydarzeniem – to doskonała okazja do zaprezentowania naszych marek obecnym i potencjalnym klientom w Rosji. W ubiegłym roku Selena została doceniona przez tamtejszy rynek przez uhonorowanie tytułami rosyjskiej Firmy Roku 2013 oraz Firmy Odpowiedzialnej Społecznie, cieszy nas zatem, że nie tylko nasze działania biznesowe spotykają się z uznaniem rynku” – mówi Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM SA, jednostki holdingowej w Grupie Selena.

Targi SibBuild to największe targi budownictwa i wnętrz o charakterze międzynarodowym na obszarze Syberyjskiego Okręgu Federalnego. W zeszłym roku wzięło w nich udział ponad 800 wystawców oraz prawie 24 tysiące osób zwiedzających. Selena prowadzi działania handlowe w Rosji od 2007 roku. Obecność Seleny na rosyjskim rynku – który jest jednym z kluczowych w ramach globalnej działalności Grupy – jest istotnym elementem strategii rozwoju firmy na nadchodzące lata 2014 – 2016.

Zobacz także

Tysiąc nowych drzew we Wrocławiu od Grupy Selena

11.05.2023
Zobacz szczegóły

Lider musi rozumieć otaczający go świat i być za niego odpowiedzialny

05.05.2023
Zobacz szczegóły

Selena Experience. Budowanie przyszłości #5: Drabina kariery (Michał Okulowski)

28.04.2023
Zobacz szczegóły
Nowa Siedziba Seleny 2023

Grupa Selena z dobrymi wynikami w 2022 roku

21.04.2023
Zobacz szczegóły