Przejdź do: Centrum prasowe

Selena Experience. Budowanie przyszłości #3: Przywództwo dzięki innowacjom (Michał Specjalski)

Gościem trzeciego odcinka wideopodcastu „Selena Experience. Budowanie przyszłości” jest Michał Specjalski, dyrektor dywizji Windows & Doors w Grupie Selena.

Michał Specjalski

Absolwent Uniwersytetu Koźmińskiego, gdzie studiował na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Human Resources. Dodatkowo ukończył Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej, uzyskując tytuł Master of Business Administration, w zakresie Biznesu oraz studia podyplomowe na warszawskiej Szkole Głównej Handlowe na kierunku Zarządzanie Projektami. 

Karierę zawodową rozpoczął w 2006 r. jako Marketing Manager w jednym z największych amerykańskich koncernów, zajmującym się produkcją i sprzedażą rozwiązań dla przemysłu, energetyki i telekomunikacji. Następnie pełnił funkcję dyrektora marketingu w firmie wytwarzającej elektronarzędzia. W Selenie pracuje od 2015 roku. Zaczynał jako dyrektor marketingu, współtworzył nową strategię Grupy, a następnie przez kilka lat zarządzał dywizją Interior & Decoration.

Jako dyrektor dywizji Windows & Doors skupia się na strategii rozwoju biznesu, sprzedaży oraz marketingu. Posiada znaczne kompetencje poparte 20-letnim doświadczeniem w globalnym środowisku biznesowym w takich dziedzinach jak zarządzanie cyklem życia produktu, e-commerce czy zarządzanie zróżnicowanym kulturowo zespołem.

Odcinki wideopodcastu „SelenaExperience. Budowanie przyszłości” są dostępne na kanale Selena Group na YouTube.

Polskiej wersji audio słuchaj TUTAJ lub na ulubionej platformie podcastowej.

Więcej odcinków znajdziecie na playlistach: na kanale Grupy Selena na YouTube i na platformach podcastowych.

#SelenaExperience #PeopleofSelena #SelenaExperts

Zobacz także

Selena Group HQ in Wrocław Poland 2024

Grupa Selena rośnie w siłę. Zamierza przejąć Grupo IGM – portugalskiego producenta płyt warstwowych i wejść w nowy segment produktów do termoizolacji

15.12.2025
Zobacz szczegóły

Grupa Selena przejmuje francuską firmę ACDIS France i rozszerza swoją działalność w Europie Zachodniej

08.12.2025
Zobacz szczegóły

Grupa Selena po trzech kwartałach 2025 roku wypracowuje ponad 30-procentowy wzrost zysku brutto

28.11.2025
Zobacz szczegóły
Selena Group HQ in Wrocław Poland 2024

Grupa Selena zwiększa rentowność i zamyka I półrocze 2025 r. z ponad 18-procentowym wzrostem zysku operacyjnego EBIT

16.09.2025
Zobacz szczegóły