Przejdź do: Centrum prasowe

Chcesz poznać Selenę? – koniecznie przeczytaj ten newsletter

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat jak działa polska firma o globalnym zasięgu? Czym zajmujemy się na co dzień? Czy […]

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat jak działa polska firma o globalnym zasięgu? Czym zajmujemy się na co dzień? Czy mamy czas na pasje? Czy można otworzyć R&D w Dzierżoniowie? Koniecznie zerknijcie do naszego Newslettera i poznajcie Selenę – polską firmę o międzynarodowym zasięgu, która od prawie 30 lat działa w branży chemii budowlanej.

Dzięki współpracy z użytkownikiem wprowadzamy na rynek innowacyjne, często pionierskie rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój i jesteśmy obecnie jednym z czterech światowych producentów piany poliuretanowej dla budownictwa. Działamy na wielu rynkach na czterech kontynentach, a nasze flagowe marki Tytan Professional, Quilosa i COOL-R® stały się synonimami jakości, pewności i innowacyjności, po które sięgają zarówno profesjonaliści jak i użytkownicy indywidualni.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że świat każdego dnia pędzi do przodu, a my chcąc być o krok przed nim – obserwujemy trendy i wsłuchujemy się w głos naszego wykonawcy udoskonalając nasze produkty tak, aby dostarczać wysokiej jakości produkty odpowiadające oczekiwaniom naszych klientów. Tworzymy powłoki dachowe, które zmniejszają temperaturę wewnątrz budynku, bez użycia elektryczności – COOL-R®, opracowaliśmy najbardziej wydajną na rynku pianę do montażu okien – Tytan Professional Ultra Fast 70 czy wprowadziliśmy na rynek nową kategorię produktów – pianokleje, które bez użycia wody i prądu zastępują tradycyjną technologię zapraw cementowych. Nad tymi i wieloma innymi rozwiązaniami pracuje codziennie ponad 1900 osób w 35 spółkach na 17 krajach na świecie.

Chcesz poznać nas od kuchni? – Zapoznaj się z bogatym w komentarze, artykuły i filmy e-newsletterem.

Zapraszamy do lektury Newslettera!

Jeśli wolisz przeczytać Newsletter po hiszpańsku lub rosyjsku – dodatkowy materiał znajdziecie tutaj.

Zobacz także

Selena zwiększyła swoją rentowność i wypracowała 4,5 mln euro zysku w I kwartale 2024

29.05.2024
Zobacz szczegóły
Pianoklej Do Murowania Tytan Professional®

Szybkie i trwałe rozwiązanie dla branży budowlanej – pianoklej

23.05.2024
Zobacz szczegóły

Grupa Selena wśród laureatów prestiżowych rankingów Forbesa i Buildera

25.04.2024
Zobacz szczegóły

Grupa Selena prezentuje wyniki finansowe za 2023 rok. Firma koncentruje się na rozwoju w Europie Zachodniej

17.04.2024
Zobacz szczegóły